Artykuły o Polsce   Hotele w Polsce  Atrakcje turystyczne Polski

Hotele Spa w miastach Polski

Holiday Inn Józefów W Warszawie, w centrum, blisko Starego Miasta
Nowoczesny hotel mieszczący się w lesistej okolicy, na przedmieściach Warszawy, oferujący wygodne i komfortowe pokoje, nowoczesne cetnrum SPA, urządzenia sportowe, wspaniałą kuchnię. Hotel jest przystosowany dla gości niepełnosprawnych i przyjazny dla rodzin z dziećmi.
od 65 EUR Opis hotelu
Farmona Hotel Business & Spa w Krakowie
Ranking hotelu:
Komfortowy hotel otoczony zielenią i pięknym parkiem, leżący na obrzeżach miasta, oferujący nowoczesny wystrój wnętrz, stylowo urządzone pokoje z bezprzewodowym Internetem oraz doskonałą restaurację podającą dania wellness inspirowane kuchnią azjatycką i śródziemnomorską. W SPA można skorzystać z sauny, łaźni parowej, klasycznego tureckiego hammamu, wielu egzotycznych rytuałów i zabiegów opartych na tradycyjnych azjatyckich recepturach.
od 195 PLN Opis hotelu
Hotel Faltom
Ranking hotelu:
Jedno z największych w Polsce SPA, z grotą solną, basenem solankowym, salonem fryzjerskim, centrum fitness i ogromną ofertą zabiegów. Pokoje są nieskazitelnie czyste, z bezprzewodowym Internetem. W hotelu są też 2 świetne restauracje, 4-torowy bowling, klub bilardowy.
od 375 PLN Opis hotelu
Hotel Dwór Oliwski W Gdańsku, w dzielnicy Oliwa
Ranking hotelu:
Luksusowy hotel w odrestaurowanym XVII-wiecznym dworze, otoczony lasem, oferujący SPA, pokoje z Internetem, francuską restaurację, winiarnię, mieszczący się w pobliżu Katedry Oliwskiej.
od 381 PLN Opis hotelu
Haffner Hotel W Sopocie, blisko plaży
General ranking:
Jeden z najelegantszych hoteli w Sopocie, nagrodzony wielu nagrodami, przyjazny dla rodzin z dziećmi, oferujący nowoczesne spa, znakomitą restaurację, oraz symulator do gry w golfa.
od 123 PLN Opis hotelu
Hotel Opera w Sopocie
General ranking:
Otoczony zielenią mały hotelik w odrestaurowanym zabytkowym budynku z ładnymi pokojami, 2 restauracjami, spa oferującym liczne zabiegi kosmetyczne.
od 261 PLN Opis hotelu
Villa Marilor Zakopane
Ranking hotelu:
Kameralny hotel w stylowym pałacyku położony w cichej okolicy, z nowoczesnymi eleganckimi pokojami, łączem internetowym, świetną restauracją, mini spa z dużym wyborem zabiegów.
od 440 PLN Opis hotelu
Obnisty Ptak Wegorzewo
Centrum rekreacyjne nad jeziorem, otoczone malowniczymi lasami, oferujące komfortowe pokoje i bungalowy, doskonałą restaurację, oraz kąpielisko w jeziorze z własną piaszczystą plażą. Nowoczesne centrum spa oferuje centrum fitnesu, masaże, hydromasaże, masaże ajurwedyjskie.
od 440 PLN Opis hotelu
Pensjonat z odnową biologiczną AFRODYTA Ośno Lubuskie
Komfortowy hotel położony w ekologicznej okolicy, otoczony pięknym ogrodem, oferujący nowoczesne centrum SPA z gabinetami odnowy biologicznej, kompleksem saun, basenem oraz renomowanym salonem fryzjerskim. Hotel oferuje wspaniałą, domową i zdrową kuchnię, własną piekarnię i własne uprawy.
od 180 PLN Opis hotelu
Hotel Leda SPA w Kolobrzegu
Nowoczesny hotel położony blisko morza, oferujący wygodne pokoje z dostępem do Internetu, świetna restauracją i kawiarnią. Centrum Wellness i SPA zaprasza do skorzystania z basenu, sauny i groty solenj oraz bogatego wahlarza zabiegów kosmetycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych.
od 311 PLN Opis hotelu
Bursztyn - Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny w Dąbkach
Ośrodek wypoczynkowy położony blisko morza i czystego jeziora, w otoczeniu przyrody, oferujący wygodne pokoje, świetną restaurację oraz parking dla gości. Centrum SPA oferuje masaże, zabiegi rehabilitacyjne, oraz saunę, basen i Jacuzzi.
od 106 PLN Opis hotelu
Nowy Dwor w Rzeszowie
Nowoczesny hotel mieszczący się na pograniczu Rzeszowa, przy trasie międzynarodowej, oferujący przytulne pokoje, świetną restaurację i kawiarnię. Kompleks SPA posiada duży basen z przeciwprądami, masażami i sztuczną falą, plaże przy basenie z leżakami, Jacuzzi, saunę fińską, łaźnię rzymską, i salon masażu.
od 210 PLN Opis hotelu
Hotel Bulwar
Nowoczesny hotel mieszczący się w obrębie Starego Miasta, z podziemnym parkingiem, renomowaną restauracją, winiarnią i nowocześnie wyposażonymi pokojami. Kompleks odnowy biologicznej oferuje gabinety kosmetyczne, saunę i jacuzzi oraz bogaty zestaw zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała wykonywanych przy pomocy nowoczesnych kosmetyków oraz szeroki wybór masaży.
od 311 PLN Opis hotelu

Artykuły o Polsce

  • Polska kuchnia
    Trudno jest mówić o "czystej" kuchni polskiej. Ze względu na polską historię, znaleźć w niej można wiele wpływów z innych krajów; niemieckich, rosysjkich, węgierskich, włoskich, żydowskich czy francuskich. ...
    Więcej >>>

Hotele Spa rezerwacje

Hotele Spa Rezerwacje wspólpracuja bezpośrednio z hotelami, dlatego mozemy zarezerwowac dla Państwa hotele Spa po najlepszych możliwych cenach. Technologia SSL zapewnia bezpieczny sposób dokonywania rezerwacji hoteli Spa. Nasza firma dokonuje rezerwacji hoteli Spa od 1997 roku i obsłużyła setki tysiecy rezerwacji hoteli w Polsce.


© 2008 FindPolandHotels - Hotele Spa: Oceny i Rezerwacje